מה הלקוחות חושבים על האחסון שלנו

אתם מוזמנים לתת חוות דעת על צוות אחסון על השירות שאתם מקבלים ואמינות השרתים

מעולה100%
טוב מאוד0%
ממוצע0%
אומלל0%
נורא0%
5
5.0 rating

סלון כלות מיקאסה

5.0 rating
24 במאי 2020
סקירה של שלח הביקורת

טים וובס היא חברת מעולה! החברה היחידה בה האתר שלי לא נפרץ ב 5 שנים האחרונות מאז שעברתי אליהם. מציעים פתרון פשוט מעולה! מתאים לכל אחד. בניגוד לקודמי, שרת מהיר עם אופטימיזציה מטורפת לא סתם אני בדף הראשון בגוגל אני מאוד מרוצה מהשירות שלהם (מאוד מקצועיים ומאוד רציניים ומבינים עניין)ו רצוי שחברת האחסון הם בעלי ידע מקצועי בניית אתרים תמיכה טכנית בג’ומלה (לא חייב אבל מאוד מומלץ ) או לפחות שייעזרו. תמיכה טכנית בווצאפ במייל בטלפון 24/7 אני אישית מומלץ בחום!!

מה חושבים אלנו 1
אשר

Timwebs שירות ותמיכה מספר אחד !!!

5.0 rating
31 בינואר 2020
סקירה של שלח הביקורת

מספר פעמים נפרץ לי האתר הייתי במספר חברות של איחסון אתרים שלא סיפקו לי שרות ותמיכה ואים הם נתנו לי תמיכה טכנית תמיד זה היה בתוספת תשלום שנפתח לחברת timwebs ועשיתי שם איחסון אתרים השירות היה מעולה ולא נדרשתי לשלם עבור התמיכה הטכנית ממליץ לכול מי שיש לו אתר חשוב לעסק לעשות איחסון אתרים אצל timwebs

מה חושבים אלנו 2
שלומי ששת "החצוצרה המזמרת"

ילה שבתאי, FRESH

5.0 rating
24 במאי 2018
סקירה של שלח הביקורת

“השירות והתמיכה של TIMWEBS הוא מעל ומעבר לצפוי. בכל שעה, בכל זמן, תמיד הם זמינים ונותנים את המענה הטוב ביותר. תמיד באדיבות ובחיוך. וללא עלות! זה לא להאמין, בחברה אחרת גבו ממני כמה מאות שקלים רק עבור פעולת שחזור אתר. בעוד שכאן, האתר שוחזר תוך 3 דקות וללא עלות. כל האתרים של הלקוחות שלי מאוחסנים ב- TIMWEBS ומיותר לציין שאני סופר מרוצה”.

מה חושבים אלנו 3
ילה שבתאי, FRESH

אולמי כינורות

5.0 rating
23 במאי 2017
סקירה של שלח הביקורת

תודה לכם טים וובס TIMWEBS , במיוחד לצוות התמיכה הטכנית. פשוט הכל עובד חלק ללא תקלות.אנו מרוצים מהשירות הנהדר והיוצא דופן. רמת שירות מקצועית כזו הינה תופעה שכיחה. אנחנו ממליץ בחום על חברת האחסון טים וובס !!!!

מה חושבים אלנו 4
מוטי נץ